ACER Nitro XV275KPymipruzx
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ACER Nitro XV275KPymipruzx
-
Skærmstørrelse
27"
-
Opløsning
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Berøringsskærm
Nej
-
Højttalere
Ja
-
Skærmform
Flad
-
Højdejustering
Ja
-
Opdateringshastighed
144Hz
|
Beskrivelse
Specifikationer
Energy label
Relaterede produkter
Acer Nitro XV275KPymipruzx. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 4 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub. VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Grå
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Horisontal scanningsområde | 31 - 317 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 144 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Produktfarve | Grå |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Højdejustering | 11 cm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB, USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
| Bredde (med stativ) | 614 mm |
| Dybde (med stativ) | 232 mm |
| Højde (med stativ) | 431 mm |
| Bredde (uden stativ) | 614 mm |
| Dybde (uden stativ) | 78 mm |
| Højde (uden stativ) | 362 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,35 kg |
| Pakkebredde | 744 mm |
| Pakkedybde | 166 mm |
| Pakkehøjde | 482 mm |
| Pakkevægt | 8,62 kg |
| Garantiperiode | 2 År |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.