ACER Ut241Y Computer Monitor 60.5
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ACER Ut241Y Computer Monitor 60.5
-
Skærmstørrelse
23.8"
-
Opløsning
1920 x 1080
-
HD
Fuld HD
-
USB-C
1
-
DVI
0
-
HDMI
1
-
Berøringsskærm
Ja
-
Højttalere
Ja
-
Skærmform
Flad
-
Højdejustering
Ja
-
Drejbar
Nej
-
Pivot
Nej
-
Anvendelsesområde
Personal display
|
Beskrivelse
Specifikationer
Acer UT241Y. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, Skærmteknologi: LED, Responstid: 4 ms, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærmstype | Bordplade |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
| Antal højttalere | 2 |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | MPR II |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Højdejustering | 12,5 cm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB, USB Type-C |
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 65,4 mm |
| Højde (med stativ) | 394 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,37 kg |
| Bredde (uden stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 238,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 323,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,11 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.