ACER Vero - DLP-projektor
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ACER Vero - DLP-projektor
-
Type
DLP
-
Lysstyrke
5000ANSI Lumen
-
Kontrast
50000:1
-
Opløsning
1920 x 1080
-
Vægt
3Kg
-
Højttalere
Ja
-
3d-ready
Nej
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Acer PL3510ATV. Projektor lysstyrke: 5000 ANSI lumens, Projektionsteknologi: DLP, Projektor indbygget opløsning: 1080p (1920x1080). Lyskilde type: Laser, Levetid for lyskilde: 20000 t, Levetid for lyskilde (økonomisk tilstand): 30000 t. Fokus: Vejledning, Brændviddeområde: 16.88 - 21.88 mm, Blændeområde (F-F): 2,59 - 2,87. Understøttede grafikopløsninger: 1920 x 1080 (HD 1080), Understøttede videotilstande: 1080p. Seriel grænsefladetype: RS-232, HDMI- stiktype: Fuld størrelse, HDMI-version: 2.0b
| Projektor lysstyrke | 5000 ANSI lumens |
| Projektionsteknologi | DLP |
| Projektor indbygget opløsning | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 50000:1 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Smart projektor | Nej |
| Skærmstørrelse kompatibilitet | 736,6 - 7620 mm (29 - 300") |
| Projiceringsafstand | 1 - 7,6 m |
| Antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Projektor lysstyrke (økonomisk tilstand) | 4000 ANSI lumens |
| Ensartethed | 85% |
| Horisontal scanningsområde | 15 - 100 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 24 - 120 Hz |
| Lyskilde type | Laser |
| Levetid for lyskilde | 20000 t |
| Levetid for lyskilde (økonomisk tilstand) | 30000 t |
| Antal lamper | 1 Lampe( r) |
| Fokus | Vejledning |
| Brændviddeområde | 16.88 - 21.88 mm |
| Blændeområde (F-F) | 2,59 - 2,87 |
| Zoom kapacitet | Ja |
| Zoom type | Vejledning |
| Zoomforhold | 1.15 - 1.5:1 |
| Full HD | Ja |
| 3D | Nej |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 3 |
| HDMI- stiktype | Fuld størrelse |
| HDMI-version | 2.0b |
| Serviceporttype | USB Type-A |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Seriel grænsefladetype | RS-232 |
| PC-lydudgang | Ja |
| S/PDIF-udgang | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
| Ethernet LAN | Nej |
| Indbygget kortlæser | Nej |
| Interaktiv | Nej |
| Støjniveau | 34 dB |
| Støjniveau (økonomisk tilstand) | 29 dB |
| HDCP | Ja |
| Projiceringstilstande | Loft, Front |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Antal indbyggede højttalere | 1 |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Indbygget skærm | Nej |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strømforbrug (typisk) | 250 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (økonomi tilstand) | 155 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Automatisk slukning | Ja |
| Vægt | 3 kg |
| Bredde | 304 mm |
| Dybde | 226 mm |
| Højde | 119 mm |
| Pakkebredde | 415 mm |
| Pakkedybde | 17 mm |
| Pakkehøjde | 297 mm |
| Pakkevægt | 5 kg |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI, Strøm |
| Bæretaske | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantiperiode | 5 År |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Komponenter / Service & Support
Forventes på lager
27-05-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.