Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 70702063
Tom Indkøbskurv

Kabler

Forsiden / Netværk / Kabler
Viser 1-60 af 10450 produkter
CISCO Cable/Power Cord C13-C14 2M
Varenr.: CAB-C13-C14-2M
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C13 forbinder  -  Konnektor 2: C14 forbinder  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
Forventes på lager 12-10-2021
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC
Varenr.: B-FTP5005G
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 0.5m
Ikke tilgængelig
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
Varenr.: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Varenr.: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 6.35mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
Forventes på lager 08-10-2021
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.5m White PVC
Varenr.: STP5005W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.5m
Forventes på lager 12-10-2021
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 0.25m
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Red PVC
Varenr.: B-UTP50025R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.25m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT Cable F/UTP 0,5M CAT6 Blue LSZH
Varenr.: STP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
Forventes på lager 24-11-2021
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Purple PVC
Varenr.: B-FTP60025P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla  -  Længde: 0.25m
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP501Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M White
Varenr.: B-FTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.25m
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Orange  -  Længde: 1.5m
Forventes på lager 13-10-2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
Forventes på lager 28-10-2021
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25m Red LSZH
Varenr.: SSTP60025R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.25m
Forventes på lager 12-10-2021
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.25M White
Varenr.: UTP50025WAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.25m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M BLACK PVC
Varenr.: B-UTP5015S
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 1.5m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 1.5m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M RED PVC
Varenr.: B-UTP5015R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 1.5m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-UTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP6005
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 0.5m
På lager
STARTECH "Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 0,5 m, Gray"
Varenr.: 45PAT50CMGR
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 0.5m
På lager
STARTECH "Cat5e Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 1m, Orange"
Varenr.: 45PAT1MOR
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
På lager
STARTECH "Cat5e Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 1m, Red"
Varenr.: 45PAT1MRD
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 1m
På lager
STARTECH "Cat5e Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 1m, White"
Varenr.: 45PAT1MWH
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 1m
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-FTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
På lager
Viser 1-60 af 10450 produkter
...