EATON 9PX 22Ki 11Ki Redundant RT15U Netp
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON 9PX 22Ki 11Ki Redundant RT15U Netp
-
Effekt
22kVA
-
Produkt
Eksterne UPS
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Eaton 9PX leverer energieffektiv dobbelt konverterende strømbeskyttelse til it og andre applikationer.
| UPS topologi | Dobbeltkonvertering (online) |
| Output strømkapacitet (VA) | 22 kVA |
| Udgangseffekt | 20000 W |
| Bølgeform | Ren sinus |
| Indgående driftsspænding (min.) | 176 V |
| Indgående driftsspænding (maks.) | 276 V |
| Indgangsfrekvens | 40/70 Hz |
| Udgangs driftsspænding (min.) | 200 V |
| Udgangs driftsspænding (maks.) | 240 V |
| Uddgående frekvens | 50/60 Hz |
| Antal indgående faser | 1 |
| Effektivitet | 0,95% |
| Strøm faktor | 0,9 |
| Crestfaktor | 3:1 |
| Udgangsspænding total harmonisk forvrængning (THD) | 2% |
| THD, indgående strøm | 5% |
| Støjniveau | 50 dB |
| AC stikkontakt typer | Terminal |
| Strømstik | Terminal |
| AC udgange, antal | 1 AC stikkontakt(er) |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| RS-232-porte | 1 |
| Batteriteknologi | Blybatterier (VRLA) |
| Hot-swap batteri | Ja |
| Automatisk batteritest | Ja |
| Formfaktor | Reolbeslag/tårn |
| Produktfarve | Sort |
| Skærmtype | LCD |
| LED-indikatorer | Ja |
| Sikkerhed | IEC/EN 62040-1, UL 1778 |
| Certificering | IEC/EN 62040-1, UL 1778, IEC/EN 62040 -2, FCC Class A (1:1 version), IEC/EN 62040-3 (Performance), CE, CB report (TUV) |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Højde | 650 mm |
| Vægt | 187 kg |
| Pakkevægt | 214 kg |
| Rack monteringskit | Ja |
| Ledelseskort inkluderet | Ja |
| Medfølgende software | Intelligent Power Software suite |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85078000 |
| Antal faser | 1 |
| Nominel udgangsspænding | 230 V |
| Nominel indgangsspænding | 230 V |
Forventes på lager
02-06-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.