EATON 9SX 3000 120V Tower
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON 9SX 3000 120V Tower
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton 9SX3000. UPS topologi: Dobbeltkonvertering (online), Output strømkapacitet (VA): 3 kVA, Udgangseffekt: 2700 W. Seriel grænsefladetype: RS-232. Formfaktor: Tower, Produktfarve: Sort, Grå, Skærmtype: LCD. Bredde: 214 mm, Dybde: 412 mm, Højde: 346 mm. Kabler inkluderet: RS-232
| UPS topologi | Dobbeltkonvertering (online) |
| Output strømkapacitet (VA) | 3 kVA |
| Udgangseffekt | 2700 W |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Indgående driftsspænding (maks.) | 276 V |
| Indgangsfrekvens | 40/70 Hz |
| Effektivitet (on-line tilstand) | 89% |
| USB-port | Ja |
| Seriegrænseflade | Ja |
| Seriel grænsefladetype | RS-232 |
| Formfaktor | Tower |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Skærmtype | LCD |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bredde | 214 mm |
| Dybde | 412 mm |
| Højde | 346 mm |
| Kabler inkluderet | RS-232 |
| Brugervejledning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.