EATON 9SX 9SX1500IR - UPS - 1350 Wat
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON 9SX 9SX1500IR - UPS - 1350 Wat
-
Effekt
1.5kVA
-
Produkt
Rackmount UPS
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton 9SX. UPS topologi: Dobbeltkonvertering (online), Output strømkapacitet (VA): 1,5 kVA, Udgangseffekt: 1350 W. AC stikkontakt typer: C13 forbinder, C14 forbinder, Strømstik: C14 forbinder, AC udgange, antal: 7 AC stikkontakt(er). Formfaktor: Reolbeslag, Produktfarve: Sort, Rackkapacitet: 2U. Bredde: 438 mm, Dybde: 438 mm, Højde: 86,5 mm
| UPS topologi | Dobbeltkonvertering (online) |
| Output strømkapacitet (VA) | 1,5 kVA |
| Udgangseffekt | 1350 W |
| Indgående driftsspænding (min.) | 190 V |
| Indgående driftsspænding (maks.) | 276 V |
| Indgangsfrekvens | 40 - 70 Hz |
| Uddgående frekvens | 50/60 Hz |
| Strøm (maks.) | 10 A |
| Støjniveau | 43 dB |
| AC stikkontakt typer | C13 forbinder, C14 forbinder |
| Strømstik | C14 forbinder |
| AC udgange, antal | 7 AC stikkontakt(er) |
| USB-port | Ja |
| Seriegrænseflade | Ja |
| Seriel grænsefladetype | RS-232 |
| Formfaktor | Reolbeslag |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 2U |
| Skærmtype | LCD |
| Sikkerhed | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Certificering | IEC/EN 62040 -2 , FCC B, CISPR22 B, CE /CB report (TUV) / cULus / EAC / RCM / BIS / KCC |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bredde | 438 mm |
| Dybde | 438 mm |
| Højde | 86,5 mm |
| Vægt | 18,4 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.