For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON 9SX EBM 36V Rack2U
-
Effekt
0VA
-
Produkt
Tilbehør
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton 9SXEBM36R. Batteriteknologi: Blybatterier (VRLA), Batterispænding: 36 V, Produktfarve: Sort. Vægt: 22,2 kg, Bredde: 438 mm, Højde: 86,5 mm
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Blybatterier (VRLA) |
| Batterispænding | 36 V |
| Batterikapacitet | 9 At |
| Kapabilitet | Eaton 9SX 1000i |
| Vægt | 22,2 kg |
| Bredde | 438 mm |
| Højde | 86,5 mm |
| Dybde | 438 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.