EATON 9SX MARINE FILTER IN ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON 9SX MARINE FILTER IN ACCS
-
Effekt
0VA
-
Produkt
Tilbehør
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton 9SXMF3KI. Produkttype: Marinefilter, Produktfarve: Sort, Kapabilitet: Eaton 9SX. Bredde: 330 mm, Dybde: 590 mm, Højde: 190 mm
| Produkttype | Marinefilter |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | Eaton 9SX |
| Certificering | IEC/EN 62040-1
IEC/EN 62040-2
EAC
DNV GL |
| Bredde | 330 mm |
| Dybde | 590 mm |
| Højde | 190 mm |
| Vægt | 4 kg |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85079080 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.