EATON Easy Battery+product K
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON Easy Battery+product K
-
Effekt
0VA
-
Produkt
Ekstra batteri
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton EB011SP. Batteriteknologi: Blybatterier (VRLA), Batterispænding: 6 V, Numre af batterier medfølger: 4 stk. Vægt: 5,2 kg, Bredde: 320 mm, Højde: 37 mm
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Blybatterier (VRLA) |
| Batterispænding | 6 V |
| Batterikapacitet | 9 At |
| Numre af batterier medfølger | 4 stk |
| Kapabilitet | Eaton 5P |
| Vægt | 5,2 kg |
| Bredde | 320 mm |
| Højde | 37 mm |
| Dybde | 210 mm |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.