EATON EBC-A-2x32-9AHLL-BB-63A
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON EBC-A-2x32-9AHLL-BB-63A
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton P-105000041-006. Formfaktor: Tower, Produktfarve: Sort, Mærke kompatibilitet: Eaton. Bredde: 335 mm, Dybde: 750 mm, Højde: 1300 mm
| Formfaktor | Tower |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Eaton |
| Kompatible produkter | 91PS/93PS/93E |
| Bredde | 335 mm |
| Dybde | 750 mm |
| Højde | 1300 mm |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.