EATON Industrial relay card - MS for 93PM/93E
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EATON Industrial relay card - MS for 93PM/93E
-
Effekt
0VA
-
Produkt
Tilbehør
|
Beskrivelse
Specifikationer
Eaton INDRELAY-MS. Værtsgrænseflade: Thunderbolt, Output-grænseflade: Seriel. Produktfarve: Flerfarvet. Bredde: 66 mm, Dybde: 132 mm, Højde: 132 mm. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Kapabilitet: Eaton 5P, 5PX, 9SX, 9PX, 9E, 93PM, 93PS, 91PS, 93PS Marine
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt |
| Output-grænseflade | Seriel |
| Intern | Ja |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Bredde | 66 mm |
| Dybde | 132 mm |
| Højde | 132 mm |
| Vægt | 100 g |
| Brugervejledning | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Kapabilitet | Eaton 5P, 5PX, 9SX, 9PX, 9E, 93PM, 93PS, 91PS, 93PS Marine |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.