EPSON DM-D70 (111): USB Customer
Forsiden
EPSON DM-D70 (111): USB Customer
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON DM-D70 (111): USB Customer
|
Beskrivelse
Specifikationer
Epson A61CH62111. Skærm diagonal: 17,8 cm (7"), Skærmopløsning: 128 x 38 pixel, Skærmtype: LCD. Produktfarve: Sort, Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): 43800 t, Oprindelsesland: Taiwan. Grænseflade: USB 2.0. Strømkilde type: USB, USB-port spænding: 5 V, Indgangsspænding for vekselstrømsadapter: 5 V. Bredde: 130 mm, Dybde: 100 mm, Højde: 68 mm
| Skærm diagonal | 17,8 cm (7") |
| Skærmopløsning | 128 x 38 pixel |
| Skærmtype | LCD |
| Skærmens lysstyrke | 200 cd/m² |
| Produktfarve | Sort |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 43800 t |
| Oprindelsesland | Taiwan |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Strømkilde type | USB |
| USB-port spænding | 5 V |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 5 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 5 V |
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 68 mm |
| Vægt | 930 g |
| Pakkebredde | 228 mm |
| Pakkedybde | 228 mm |
| Pakkehøjde | 165 mm |
| Pakkevægt | 1,26 kg |
| Produkter pr. palle | 140 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.