EPSON DM-D70 (210): USB Customer
Forsiden
EPSON DM-D70 (210): USB Customer
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON DM-D70 (210): USB Customer
|
Beskrivelse
Specifikationer
Epson A61CH62101. Diagonal: 17,8 cm (7"), Produktfarve: Hvid, Oprindelsesland: Taiwan. Bredde: 130 mm, Dybde: 100 mm, Højde: 68 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 230 mm, Pakkedybde: 230 mm. Produkter pr. palle: 140 stk, Produkter pr. palle (UK): 200 stk
| Diagonal | 17,8 cm (7") |
| Produktfarve | Hvid |
| Oprindelsesland | Taiwan |
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 68 mm |
| Vægt | 930 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 230 mm |
| Pakkehøjde | 165 mm |
| Pakkevægt | 1,27 kg |
| Produkter pr. palle | 140 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 200 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.