EPSON Multipack 4-colours 502XL EasyMail
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON Multipack 4-colours 502XL EasyMail
|
Beskrivelse
Specifikationer
Epson 502XL EasyMail. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk volumen: 9,2 ml, Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 165 Sider, Farve blæk volumen: 6,4 ml, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 210 Sider
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Sort blæk volumen | 9,2 ml |
| Farve blæk volumen | 6,4 ml |
| Sort blæk sidekapacitet | 210 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 165 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 232 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
| Pakketype | Kasse |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946705903 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.