For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Beskrivelse
Specifikationer
Epson SureColor SC-F6400. Udskrivningsteknologi: Farvesublimation, Maksimal opløsning: 600 x 1200 dpi, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul. Medietyper til papirbakke: Rulle, Medietykkelse: 0.08 - 0.5 mm. Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100 Mbit/s. Produktfarve: Sort, Kontroltype: Berøring. Understøttede Windows-operativsystemer: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
| Udskrivningsteknologi | Farvesublimation |
| Farve | Ja |
| Maksimal opløsning | 600 x 1200 dpi |
| Antal printpatroner | 4 |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Kopiering | Ingen |
| Scanning | Ingen |
| Medietyper til papirbakke | Rulle |
| Medietykkelse | 0.08 - 0.5 mm |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| USB-port | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Bredde | 1608 mm |
| Dybde | 1128 mm |
| Højde | 917 mm |
| Vægt | 120 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.