EPSON SureColor SC-T3700DE STD
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON SureColor SC-T3700DE STD
-
Type
Inkjet
-
Multifunktion
Nej
-
Farve
Ja
-
USB
Ja
-
Ethernet
Ja
-
Wi-Fi
Ja
-
Mobile Print
Ja
-
Tilslutning
Ethernet, Trådløst LAN, USB
|
Beskrivelse
Specifikationer
Epson SureColor SC-T3700DE. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Maksimal opløsning: 2400 x 1200 dpi, Sidebeskrivelsessprog: ESC P, HP-GL/2, PDF 1.7. Maksimal printstørrelse: A1 (594 x 841 mm), Medietyper til papirbakke: Rulle, ISO A-serie, størrelser (A0...A9): A1, A2, A3+, A4. Mobile udskrivningsteknologier: Epson Cloud Solution PORT. Produktfarve: Sort, Hvid, Intern hukommelse: 4096 MB. Strømforbrug (strømbesparelse): 32 W, Strømforbrug (standby): 0,3 W, Strømforbrug (typisk): 75 W
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Farve | Ja |
| Maksimal opløsning | 2400 x 1200 dpi |
| Antal printpatroner | 6 |
| Sidebeskrivelsessprog | ESC P, HP-GL/2, PDF 1.7 |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Mat sort, Foto sort, Rød, Gul |
| Kopiering | Ingen |
| Scanning | Ingen |
| Maksimal printstørrelse | A1 (594 x 841 mm) |
| Medietyper til papirbakke | Rulle |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A1, A2, A3+, A4 |
| Enkeltark | Ja |
| Maksimal rullediameter | 17 cm |
| USB-port | Ja |
| Mobile udskrivningsteknologier | Epson Cloud Solution PORT |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Intern hukommelse | 4096 MB |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 32 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (typisk) | 75 W |
| Bredde | 1365 mm |
| Dybde | 499 mm |
| Højde | 975 mm |
| Vægt | 118 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.