EPSON SureColor SC-T7700DL STD
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON SureColor SC-T7700DL STD
-
Type
Inkjet
-
Multifunktion
Nej
-
Farve
Ja
-
USB
Ja
-
Ethernet
Ja
-
Wi-Fi
Ja
-
Mobile Print
Ja
-
Tilslutning
Ethernet, Trådløst LAN, USB
|
Beskrivelse
Specifikationer
Epson SC-T7700DL. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Maksimal opløsning: 2400 x 1200 dpi, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Mat sort, Foto sort, Rød, Gul. Maksimal printstørrelse: A0 (841 x 1189 mm), Medietyper til papirbakke: Rulle, ISO A-serie, størrelser (A0...A9): A0, A1. Produktfarve: Sort, Hvid, Oprindelsesland: Indonesien. Strømforbrug (strømbesparelse): 32 W, Strømforbrug (standby): 0,3 W, Strømforbrug (typisk): 70 W. Bredde: 1848 mm, Dybde: 499 mm, Højde: 975 mm
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Farve | Ja |
| Maksimal opløsning | 2400 x 1200 dpi |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Mat sort, Foto sort, Rød, Gul |
| Kopiering | Ingen |
| Scanning | Ingen |
| Maksimal printstørrelse | A0 (841 x 1189 mm) |
| Medietyper til papirbakke | Rulle |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A0, A1 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B0, B1 |
| Medietykkelse | 0.1 - 0.8 mm |
| Maksimal rullediameter | 17 cm |
| Rullevægt (bagrulle) | 12,5 kg |
| USB-port | Ja |
| Direkte udskrivning | Ja |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 32 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (typisk) | 70 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Bredde | 1848 mm |
| Dybde | 499 mm |
| Højde | 975 mm |
| Vægt | 155 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.