EPSON TM-T20III (011CS): USB + Serial, PS, Blk, EU
Forsiden
EPSON TM-T20III (011CS): USB + Serial, PS, Blk, EU
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON TM-T20III (011CS): USB + Serial, PS, Blk, EU
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Epson C31CH51011CS. Udskrivningsteknologi: Termisk, Type: POS printer, Maksimal opløsning: 203 x 203 dpi. Maksimal rullediameter: 8,3 cm, Maksimal udskrivningsbredde: 8 cm. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, USB-stik: USB Type-B, Seriel grænsefladetype: RS-232. Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): 360000 t, Auto-skærer holdbarhed: 1,5 million snit. Produktfarve: Sort
| Udskrivningsteknologi | Termisk |
| Type | POS printer |
| Maksimal opløsning | 203 x 203 dpi |
| Udskrivningshastighed | 250 mm/sek. |
| Tegnsæt | ANK |
| Maksimal rullediameter | 8,3 cm |
| Maksimal udskrivningsbredde | 8 cm |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| USB-stik | USB Type-B |
| Seriegrænseflade | Ja |
| Seriel grænsefladetype | RS-232 |
| Ethernet LAN | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 360000 t |
| Auto-skærer holdbarhed | 1,5 million snit |
| Produktfarve | Sort |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 24 V |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 199 mm |
| Højde | 146 mm |
| Vægt | 1,7 kg |
Komponenter / Service & Support
Print/Scan/Fax / Printertilbehør
Forventes på lager
01-07-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.