EPSON UltraChrome RS Light Cyan T48F500
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON UltraChrome RS Light Cyan T48F500
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Epson UltraChrome RS. Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk volumen: 1500 ml, Udskrivning af farver: Lys cyan, Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Lys cyan |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | SureColor R5000 - 64" RESIN |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 1500 ml |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 428 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 2,03 kg |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946687704 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
Print/Scan/Fax / Matrix, Label & Plottere
Forventes på lager
12-05-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.