EPSON WF-4745 Ink Cartridge L Magenta Ink
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
EPSON WF-4745 Ink Cartridge L Magenta Ink
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Epson WF-4745. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 1900 Sider, Farve blæk volumen: 38,1 ml, Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | WorkForce Pro WF-4745DTWF |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 38,1 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 1900 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Pakkebredde | 98 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 61 g |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946693828 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Print/Scan/Fax / Printertilbehør
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.